تبلیغات
مرکز خرید و فروش میناکاری تهران- اصفهان[ فروش عمده و تکی] - مطالب تیر 1396
منوی اصلی
مرکز خرید و فروش میناکاری تهران- اصفهان[ فروش عمده و تکی]
 • مینو رجایی شنبه 31 تیر 1396 10:30 ق.ظ نظرات ()
  چندین قاب زیبای میناکاری را در اینجا عرضه نموده ایم که واقعا زیباست و ما هم به صورت عمده و هم به صورت تکی عرضه نموده و به سراسر ایران ارسال می کنیم.  قاب بشقاب مینا کاری با جعبه مشبک


  قاب میناکاری در ابعاد 24*24 سانتی متر دارای ظاهری بسیار شکیل و جذاب است.قاب چوبی آن ساده نبوده و دارای نقوش مشبکی است که در هنگام قرار گرفتن بر روی دیوار خودش را نشان می دهد.

  بشقاب مینا کاری داخل آن با جنس زیر کار مس و قطر 20 سانتی متر بوده و اثر حجازی از هنرمندان اصفهانی است.این مدل بدون شیشه بوده و بشقاب کاملا در معرض دید قرار گرفته است.این قاب به صورت لوزی بر دیوار قرار می گیرد.

  هنر میناکاری از صنایع دستی شناخته شده در کل جهان است و شایسته است که ایرانیان خانه های خود را با اثر دست هنرمندان همین کشور تزیین نمایند.  قیمت : 65000 تومان


  خرید


  بر ای خرید عمده تماس بگیرید.


  قاب میناکاری طرح سه پروانه سبز
  قاب میناکاری سه پروانه یک قاب مستطیلی در ابعاد 57.5*27 سانتی متر است که اثر حجازی از هنرمندان اصفهانی است و دارای ساختار شکیل و زیبایی است.

  پروانه های داخل قاب از جنس مس و در سه ابعاد 17*20-15*14-14*12 سانتی متر در زیر یکدیگر قرار گرفته اند، نقوش موجود بر روی آن اثر دست بوده و زمینه سبز رنگ، ظاهر متفاوتی به آن بخشیده است.

  این قاب برای هدیه دادن و تزیین انواع دکوراسیون ها و خانه ها مناسب است.اگر به دنبال هدیه های تبلیغاتی وزین برای افراد خاص هستید، این محصول گزینه ای عالی است.  قیمت : 110000 تومان


  خرید


  بر ای خرید عمده تماس بگیرید.  قاب میناکاری و ملیله کاری  این قاب زیبا ترکیبی از دو هنر سنتی و باستانی میناکاری و ملیله کاری است که در کنار یکدیگر ترکیب زیبایی را ایجاد کرده اند.قاب چوبی آن دارای ابعاد 34*34 سانتی متر است.

  میناکاری بر روی زیر کار مس و نقوش سنتی بر روی آن اثر دست می باشد.دور تا دور مینا، ملیله کاری زیبایی قرار دارد که جلوه خاصی به میناکاری بخشیده است.

  این قاب زیبا و فاخر اثر دست حجازی از هنرمندان اصفهانی است و می تواند زینت بخش خانه های ایرانی باشد.


  قیمت : 85000 تومان


  خرید


  بر ای خرید عمده تماس بگیرید.  آخرین ویرایش: شنبه 31 تیر 1396 10:58 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • مینو رجایی سه شنبه 20 تیر 1396 10:56 ق.ظ نظرات ()
  مینا کاری ها دارای مدل های و طرح های متعددی هستند.قاب های مینا کاری همیشه از پر طرفدار ترین میناکاری های موجود در بازار صنایع دستی می باشند.این فروشگاه نیز نواع ظروف مینا کاری را به صورت عمده و تکی عرضه کرده و به سراسر ایران ارسال می نماید.
  قیمت های موجود در سایت قیمت تکی محصولات بوده و برای خرید عمده کافی است با شماره تماس های فروشگاه تماس حاصل نمایید تا شما را به مسوول قسمت عمده متصل نماییم.

   

  برای مشاهده مشخصات هر محصول کافی است بر روی آن کلیک نمایید

  آخرین ویرایش: سه شنبه 20 تیر 1396 11:02 ق.ظ
  ارسال دیدگاه